«

»

Gru
27
2019

Prisiminimų Kalėdos

Gruodžio 19 dieną, kai jau liko visai nebetoli iki šv. Kalėdų, ketvirtos klasės mokiniai rinkosi į savo klasę truputėlį sunerimę, šurmuliavo tyliai, klausinėjo vieni kitų kažkokių keistų dalykų… Mokytoja nugirdo, kad jiems rūpi, kokius sceninius kostiumus atsinešė ir kaip apsirengs klasės mokiniai, ar turi vilnones kojines, girdėjosi abejonių, ar pavyks be klaidų suvaidinti, pasakyti tekstą… Vaikai jaudinosi, nes vis atrodė, kad tėveliams skirtas spektakliukas gali nepavykti, kad nepakankamai buvo repetuota. Bet, kai 12 valandą susirinko tėveliai ir prasidėjo taip ilgai laukto spektakliuko premjera, visos dvejonės ir baimės dingo. Ketvirtokai vaidino lyg tikri kino ar teatro aktoriai.

Spektakliuko pavadinimas irgi prasmingas: „Prisiminimų Kalėdos“. Tikrai nėra svarbu, kokios dovanos dovanojamos šios gražios šventės proga, svarbiausia, ką žmonės jaučia savo širdelėje. Tą savo spektakliuke atskleidė ir ketvirtokai, vaidinę kažkada brangius, bet jau „išaugtus“ vienos mergaitės žaisliukus. Visus aplankė ir Kalėdų Senelis. Spektaklis visus tėvelius sužavėjo. Mokytoja, matydama tokį gražų vaidinimą, liko be amo. Štai tokios įsimintinos ketvirtokų „Prisiminimų Kalėdos“.

Ketvirtos klasės mokytoja Rasa Orlienė