«

»

Vas
24
2020

Matematikos šalyje

Vasario 17 dieną mokinių atostogų metu aš- Urtė, mano draugė Milda, trečiokės Kamilė ir Augustė vykome į šventę „Matematikos šalyje‟, kuri buvo organizuota Rozalimo pagrindinėje mokykloje. Kartu važiavo mūsų mokytojos Rasa ir Rita. Šventė prasidėjo organizatorių sveikinimu ir Rozalimo mokinukų koncertu. Pradžioje labai jaudinomės, bet vėliau jaudulys kažkur pradingo. Varžytuvės buvo suskirstytos į dešimt stotelių. Ir ko tik čia nebuvo! Mes pradėjome varžytis nuo „Įdomiųjų kvadratų“ stotelės, perėjome „Piratus“, „Konstruktorius“, „Kryžiažodžius“, „Labirintą“ ir dar keletą stotelių. Kiekvienai užduočiai buvo skirtos 7 minutės, o per likusias tris reikėjo susirasti kitą stotelę. Nuobodu tikrai nebuvo, kai kurios užduotys mums pasirodė netgi sunkios. Mokytojos buvo geranoriškai nusiteikusios, pamėtėjo keletą užuominų ir viskas savaime išsisprendė. Štai kaip smagiai mes pradėjome atostogas.

Ketvirtos klasės mokinė Urtė Vasiliauskaitė
M1