«

»

Kov
12
2020

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Kovo 12 d. Pakruojo rajono policijos komisariatas organizavo kasmetinį moksleiviams skirtą teisinių žinių konkurso Temidė I etapą – Protų mūšį. Konkursas pirmąkart vyko nuotoliniu būdu.

Pakruojo rajono bendruomenės pareigūnai, pasitelkdami išmaniąsias technologijas, perkėlė Temidės protų mūšį į interneto platybes – jis buvo vykdomas specialios programos pagalba, tiesiogiai transliuojamas Pakruojo rajono bendruomenės pareigūnų Facebook paskyroje.

Konkursas pasižymėjo dalyvių gausa, jame varžėsi net 10 komandų, sudarytų iš penkių, ne jaunesnių nei 14 metų amžiaus, moksleivių. Dalyvavo Žeimelio gimnazijos komandos PERSONA NON GRATA, ALIBI ir BONA FIDE, Pakruojo Atžalyno gimnazijos komanda NAUJŲ ĮSTATYMŲ KŪRĖJAI, Linkuvos gimnazijos komanda ADEMA, Lygumų pagrindinės mokyklos komanda STRAIPSNIS, Pakruojo vaikų ir jaunimo klubo prie Pakruojo rajono policijos komisariato jaunųjų policijos rėmėjų komandos UFONAUTAI ir PREZIDENTAI, Rozalimo pagrindinės mokyklos komanda ROZALIMAS ir Pakruojo Žemynos pagrindinės mokyklos komanda SMARTAI2.

Komandos konkursui ruošėsi savarankiškai. Konkurso dieną nuotoliniu būdu komandos varžėsi Temidės protų mūšyje – sprendė 30 testinių klausimų, parengtų teisės, policijos veiklos, istorijos, pilietiškumo temomis, keletas klausimų buvo skirti loginiam mąstymui patikrinti.

Moksleiviai iki paskutinės sekundės įnirtingai kovojo protmūšyje. Geriausiai pasirodė  ir šiame etape nugalėjo Pakruojo Atžalyno gimnazijos komanda, teisingai atsakiusi į 23 klausimus. Prizines II ir III vietas  užėmė Žeimelio gimnazijos komandos BONA FIDE IR PERSONA NON GRATA.

Pasibaigus konkursui, tą pačią dieną bendruomenės pareigūnai Jurgita Bialaglovė ir Danielius Budrys susitiko su kiekviena dalyvavusia komanda, jų vadovais ir jas apdovanojo Pakruojo rajono policijos komisariato įsteigtais prizais.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Nuotraukų autorė: socialinė pedagogė Irmina Nogobogienė