«

»

Rgs
18
2020

Integruotos pamokos antroje klasėje

Rugsėjo 18 d. antroje klasėje vyko integruotos pamokos, mokiniai bandė prakalbinti molį ir tai jiems puikiai pavyko. Tą dieną anglų kalbos pamokoje vaikai susipažino su nauju žodžiu „molis“ ir jo tarimu. Per pasaulio pažinimo pamoką sužinojo, kad mūsų planetos paviršių sudaro įvairios medžiagos. Viena iš jų yra molis ir iš jo gaminamos įvairios statybinės medžiagos: plytos, čerpės, cementas. Taip pat žiedžiami ir lipdomi įvairūs indai, puodai ir kiti žmonėms reikalingi daiktai. Per dailės pamoką, kurią vedė keramikos būrelio mokytojas Saulius Zapalskis, vaikai iš molio lipdė rudeninius grybus, tačiau dar reikės prie jų padirbėti. Darbeliai turi išdžiūti, tada juos reiks išdegti krosnelėje, o po to nudažyti. Vaikams pamokoje padėjo mokytoja padėjėja Virgutė Gribienė.

Vaikai integruoto ugdymo dieną ne tik praplėtė savo žinias, bet ir kūrybiškai padirbėjo.

Pradinių klasių mokytoja Lena Zapalskienė