«

»

Rgs
28
2020

Kitokia pamoka

Baigiantis rugsėjui mažieji pirmokėliai jau tapo tikrais mokiniais ir nemažai išmoko. Jie žino, kad į mokyklą einama mokytis. Jau atpažįsta vadovėlius, geba pasiruošti pamokai, noriai padeda vieni kitiems. Rugsėjo 28 dienos lietuvių kalbos pamoka buvo visai kitokia, nei įprasta. Vaikai žaidė spektaklį ,,Kas namelyje gyvena?“ Pasakai dar ir pabaigą reikėjo prikurti. Buvo pasiūlyti du variantai, bet vienbalsiai nugalėjo pabaiga, kurioje visi draugiškai statė namo priestatą lokiui Lepeškai, nes namelis buvo per mažas visiems gyventojams. Juk jame jau buvo įsikūrę varlė, pelytė, katinas, lapė. Vilkui vietos jame dar atsirado. Deja, lokys buvo labai apkūnus ir į namelį nebetilpo…
Vaikams labai patiko kitokia pamoka, kuri moko draugiškumo, lavina kalbą, vaizduotę bei kūrybiškumą.

Pirmokų mokytoja R. Orlienė