«

»

Rgs
27
2020

Rudens džiaugsmai

Gimnazijos pradinukai Rudenėlio šventei pradėjo ruoštis gamindami nuostabaus grožio gėles. Rudeniniais žiedais mokiniai papuošė savo koridoriaus sieną,  pavadinę ją „Rudens sveikinimais“.
Atėjus penktadieniui, visi pradinukai, lydimi geros nuotaikos, sugūžėjo pasidalinti savo rudeniniais džiaugsmais. Jų pasveikinti ir geros nuotaikos palinkėti atėjo mokyklos direktorė Vilma Kaminskienė. Pirmokė Ieva renginuką pradėjo eilėraščiu apie rudenėlį, po to kartu su savo klasės draugais pašoko lietučio šokį. Antrokai trumpam tapo „grybautojais“ ir pakvietė visus kartu padainuoti dainą apie grybus. Atėjus trečiokų pasirodymo eilei, vaikai čiupo obuolius ir užtraukė dainą apie šiuos gardžius rudeninius vaisius.  Ketvirtokai šauniai padainavo apie žiogą, dainele jį bandė prisijaukinti ir kvietė  pagroti smuikeliu. Po nuotaikingų pasirodymų visi ėjo iš rudeninių gėrybių daryti spalvingos mandalos. Šis kūrinys pradžiugino visą mokyklos bendruomenę ir papuošė mokyklos teritoriją. Labai džiugu, kad šventinę sceną išmoningai sukomponuotais rudens augalais papuošė Vaikų dienos centro vadovės Nida Rudzinskienė ir Jūratė Katkevičienė.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios šventės, ir iki kito gražaus rudens.

Muzikos mokytoja Daiva Gasėnienė