«

»

Spa
01
2020

Kelionė į Anykščius

Žeimelio gimnazijos mokiniai dalyvauja projekte „Daugiau judu- kietas esu“. Spalio pirmą dieną 3 ir 4 klasių mokiniai vyko į Anykščius.  Pirmasis sustojimas—  Dainuvos nuotykių slėnis. Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Kiekvienas pagal savo ūgį ir fizinį  pasirengimą išsirinko tinkamiausią trasą. Vaikai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas patyrė neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių.

Pavalgius, pailsėjus nuotykiai tęsėsi. Su nekantrumu aplankyta ant Kalitos kalno esanti rogučių trasa. Smagu buvo nusileisti linksmaisiais kalneliais ir pajusti naujų, netikėtų emocijų. Visiems patiko nauja atrakcija— nusileidimas padangomis. Ekskursija tęsėsi apsilankymu garsiajame Lajų take. Jis prasideda Anykščių šilelyje, netoli Puntuko akmens. Medžių lajų takas nuo žemės pamažu kyla iki 21 metro ties medžių laja. Takas medžių viršūnėmis veda į bokštą, kurio apžvalgos aikštelė iškyla į 34 metrų aukštį. Čia buvo malonu apžvelgti apdainuotąjį Anykščių šilelį, pasigrožėti Šventosios upės vingiais.

Grįžtant namo užsukta ir į Apverstą namą. Vaikams patiko šis iliuzijos muziejus, kuris sukelia net gravitacijos pojūtį!
Puikus oras, gera nuotaika lydėjo visą dieną. Tikrai įsimintina ekskursija!

Mokytoja N. Bernotaitė