«

»

Spa
29
2020

Netradicinė pamoka antroje klasėje

Kai mokinys mato tėvus, dalyvaujančius mokyklos, klasės gyvenime, bendradarbiaujančius su klasės mokytoja, mokymasis jam teikia daugiau džiaugsmo, stiprėja jo motyvacija. Viena iš tokių bendradarbiavimo formų yra pamokos, kurias veda kitų klasių mokytojai, mokinių tėvai, mokytoja padėjėja. Tokie užsiėmimai vaikams tampa tikra švente.
Spalio 23 dieną antroje klasėje vyko netradicinė dailės pamoka – minkštų medžiaginių žaisliukų siuvimas. Šią pamoką vedė Paulinos mama Rima Paplauskienė. Ji šiam užsiėmimui buvo labai pasiruošusi (darbo priemonės, žaisliukų pavyzdžiai ir pan.).
Pamokos pradžioje mokiniams buvo pristatyta siuvėjos profesija. Paulinos mama papasakojo, kaip ir kodėl šią profesiją pasirinko. Tuomet vaikai buvo supažindinti su siuvimo pradmenimis. Rima buvo paruošusi minkštų žaisliukų pavyzdžius, kuriuos apžiūrėję mokiniai išsirinko labiausiai patikusius. Tada prasidėjo intensyvus darbas: vieni siuvo savarankiškai, kitiems prireikė pagalbos, tačiau galutinis rezultatas džiugino. Kiekvienas džiaugėsi savo sėkme.
Visi klasės mokiniai ir mokytoja nuoširdžiai dėkoja Paulinos mamai už puikiai pravestą pamoką ir saldžius skanėstus.
Tikimės, kad ateityje turėsime daugiau tokių netradicinių pamokų, kurias pravesti padės mokinių tėveliai.

2 kl. mokytoja Lena Zapalskienė