«

»

Gru
02
2020

Projektas „DAUGIAU JUDU – KIETAS ESU“

Žeimelio gimnazijos mokytojų grupė, pasinaudodama Neformaliojo vaikų švietimo veiklų finansavimo galimybėmis, organizavo gimnazijos mokiniams neformaliąją sportinę veiklą „Daugiau judu – kietas esu“. Veiklos tikslas – organizuoti įvairesnio pobūdžio renginius, skatinančius mokinių fizinį aktyvumą.

Antros klasės mokiniai ir jų mokytoja L. Zapalskiene vyko į Pasvalio baseiną, kur antrokai mokėsi plaukti.
Trečios ir ketvirtos klasės mokiniai, lydimi mokytojų N. Bernotaitės ir Ž. Pakalnienės, mokytojo padėjėjos L. Radavičienės ir mokinių tėvelių, vyko į Anykščius — Dainuvos nuotykių slėnį. Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Kiekvienas pagal savo fizinį pasirengimą išsirinko tinkamiausią trasą. Vaikai keliaudami nuo medžio prie medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas patyrė neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių.
Vyresniųjų klasių mokiniai vyko į Bubius, kur dalyvavo linksmosiose karinėse pratybose. Juos lydėjo mokytojos I. Nogobodienė ir E. Saudargė. Šių pratybų metu mokiniai buvo suskirstyti į komandas. Linksmosiose karinėse pratybose gimnazistai ne tik susipažino su kario kasdienybe, bet ir patyrė gerų emocijų, įsimintinų įspūdžių, ugdėsi komandinę dvasią, tarpusavio pagarbą bei pagalbą komandos nariui.
Žeimelio miestelio apylinkėse naudojant „Actionbound“ programėlę vyko išmaniosios orientacinės varžybos, kuriose dalyvavo penktos, šeštos, septintos, aštuntos ir vienuoliktos klasės mokiniai. Šias varžybas organizavo kūno kultūros mokytoja E. Saudargė. Išmaniosios varžybos – tai pozityvus ir linksmas fizinio aktyvumo būdas, sudarantis visas sąlygas atsiskleisti mokinių orientavimosi aplinkoje bei loginio mąstymo gebėjimams, stiprinantis tarpusavio ryšius, leidžiantis patirti daug smagių nuotykių ir paskleisti nepaprastai daug geros nuotaikos.
Gražiausios projekto akimirkos įamžintos nuotraukose.
Grynas oras, geros emocijos, kareiviška košė ir arbata, netradiciniai užsiėmimai leido mokiniams patirti ne tik gerų emocijų ir įspūdžių, bet skatino jų iniciatyvumą ir aktyvumą sveiko gyvenimo būdo veikloje.

Projekto vadovė Diana Freibergienė