«

»

Gru
20
2020

Sveikiname 3 klasės mokinę Urtę Daučionaitę!

Didžiuojamės trečios klasės mokinės Urtės Daučionaitės pasiektais rezultatais. Jau nuo pirmos klasės Urtė noriai dalyvauja įvairiuose konkursuose ir olimpiadose. Žinių troškimas ją skatina  vis tobulėti ir plėsti savo akiratį. Pirmoje klasėje mergaitė sėkmingai startavo „Kengūros“ ir „Olympio“ konkursuose. Antroje klasėje  tarptautiniame matematikos konkurse „Pangea“ savo amžiaus grupėje Urtė tapo II vietos laimėtoja, taip pat sėkmingai sudalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“, matematikos, pasaulio pažinimo ir lietuvių k. olimpiadoje „Kings“, informacinio mąstymo konkurse „Bebras“. Konkursų tikslas – ugdyti mokinių kūrybinius gebėjimus, skatinti domėjimąsi tiksliaisiais, kalbų mokslais, tobulinti savarankiško mąstymo nestandartinėse situacijose įgūdžius. Urtei tokia veikla labai patinka. Mergaitė labai gabi, darbšti, atsakinga, ji nevengia papildomo darbo, imasi vis sudėtingesnių užduočių. O kiek diplomų, padėkų, medalių jau turi sukaupusi! Yra kuo pasidžiaugti!

Šiemet jai sekėsi dar geriau. Sėkmingai sudalyvavo tarptautinės „Kings“ olimpiados finaliniuose etapuose. O pasaulio pažinimo finaliniame etape, surinkusi visus 100 taškų, ji pateko į super finalą. Sveikiname šauniąją mūsų Urtę, Lietuvos trečiokų tarpe užėmusią 4-ąją vietą, ir linkime jai sėkmės ir toliau!

3 kl. mokytoja N. Bernotaitė