«

»

Kov
14
2021

Akcija „Būk saugus“

 

Vasario mėnesį gimnazijoje prasidėjo akcija „ Būk saugus“.  Pradinių klasių mokiniai susitiko su Pakruojo priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektoriumi Aidu Andrešiūnu. Nuotolinių pamokėlių metu  vaikai sužinojo, dėl kokių priežasčių kyla gaisrai bei kokie gamtiniai reiškiniai yra pavojingi žmonių sveikatai. Aštuntokams ir devintokams gelbėjimo tarnybos inspektorius pasakojo apie evakuaciją įvykus ekstremaliai situacijai,  savanorių ugniagesių veiklą.
Kovo 12 d. pradinukai susitiko su Pakruojo policijos bendruomenės pareigūnais Jurgita Bialaglove bei Danieliumi Budriu. Policijos atstovai vaikams aiškino, kaip saugiai naršyti internete, kaip elgtis su nepažįstamais žmonėmis, kokiais atvejais reikia kreiptis pagalbos į policiją.

Reikia tikėtis, kad susitikimų metu įgytos žinios mokiniams padės jaustis saugesniems , o gal net paskatins domėtis pareigūnų profesijomis.

Žmogaus saugos mokytoja Daiva Gasėnienė
p1 (1)