«

»

Kov
29
2021

Aštuntokų sėkmė teisinių žinių konkurse „Temidė“

Kovo 4 dieną 15 val. nuotoliniu būdu vyko moksleivių teisinių žinių konkursas „Temidė“. Pirmąjį konkurso etapą organizavo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariatas. Prasidėjus konkursui pasveikinimo žodį tarė Pakruojo policijos komisariato viršininkas Mindaugas Beržanskis. Konkursą nuotoliniu būdu vedė Pakruojo policijos bendruomenės pareigūnai Jurgita Bialaglovė ir Danielius Budrys.
Iš mūsų gimnazijos konkurse dalyvavo dvi komandos: „Žeimelio ekspertai“— 8 klasės mokiniai (komandos kapitonė Goda Cibulytė,  nariai: Evelina Eidukaitė, Gabija Misevičiūtė, Greta Korsakaitė ir Rūtenis Grigaliūnas) bei 2g klasės mokinių komanda „Persona non grata“ (komandos kapitonas Nedas Paplauskas,  nariai: Deimantė Guževičiūtė, Karolina Kriščiūnaitė, Ernesta Zubavičiūtė ir Ugnė Marcinkevičiūtė).
Iš dešimties konkurse dalyvavusių  komandų šį kartą sėkmė nusišypsojo pirmą kartą konkurse dalyvavusiai ir jauniausiai pagal amžių mūsų gimnazijos komandai „Žeimelio ekspertai“, jie iškovojo I-ąją vietą.  Laimėtojai apdovanoti taurėmis ir prizais ir kaip pirmąją vietą iškovojusi komanda toliau ruošiasi dalyvauti II konkurso etape- žaidime „Temidės pabėgimo kambarys“. Komanda „Persona non grata“ užėmė V- ąją vietą, mokiniai apdovanoti padėka bei atminimo dovanėlėmis.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės kitame konkurso etape.

Socialinė pedagogė Irmina Nogobodienė