«

»

Kov
19
2021

Paroda-konkursas „ Pažink kalbos dalis“

Žeimelio gimnazija prisijungė prie renginių, skirtų  Lietuvių kalbos dienoms paminėti. Mažeikių rajono Užlieknės pagrindinė mokykla organizavo respublikinę kūrybinių darbų virtualią nuotraukų parodą- konkursą ,,Pažink kalbos dalis“, kurio tikslas skatinti mokinių domėjimąsi lietuvių kalba, stiprinti jos vartojimo įgūdžius, mokant mokinius kūrybiškai pateikti daiktavardžių sąsajas su veiksmažodžiais.  Tai skatina mokinius, naudojant  įvairias IT programas, lavinti lietuvių kalbos vartojimo ir IT pritaikymo mokantis lietuvių kalbos įgūdžius.  Mūsų mokyklos mokinės:  Gabrielė  Gumbelevičiūtė- 7kl., Aistė  Sidaugaitė -7kl., Ema  Sidaugaitė – 1g kl., Karolina Kriščiūnaitė -2g kl.,   konsultuojamos   mokytojų  A. Plakbarzdienės ir D. Freibergienės, dalyvauja  šioje parodoje – konkurse. Konkursą remia Valstybinė lietuvių kalbos komisija. Virtuali nuotraukų „Pažink kalbos dalis“ paroda eksponuojama naujienų svetainėje https://www.manokrastas.lt, specialiai šiai parodai sukurtoje rubrikoje Virtuali paroda.

Mokytojos A. Plakbarzdienė ir D. Freibergienė