«

»

Kov
24
2021

Tarptautinė istorikų konferencija Šiauliuose

Kovo 19 d.  mūsų gimnazijos III G kl. mokinė Beata Kazakevičiūtė kartu su istorijos mokytoja Lina Uliniene dalyvavo Tarptautinėje konferencijoje „ Laisvės kelias istorijos tėkmėje“, kurioje Beata skaitė pranešimą „ Bermontininkų kovos Žeimelio apylinkėse“ .

Į virtualią konferenciją , kurią suorganizavo Šiaulių „ Romuvos“ gimnazija, susirinko daugiau nei šimtas mokytojų ir mokinių iš visos Lietuvos, konferencijoje dalyvavo svečiai iš Rygos gimnazijos, iš tolimos Argentinos  Tandilio lietuvių bendruomenės atstovė Selenė Baniles ir  prie konferencijos prisijungęs istorijos mokytojas Seržas iš Egipto. Maloniai nustebino mokinių projektinių – tiriamųjų darbų įvairovė, drąsa ir žingeidumas pažinti savo krašto istoriją ir jo žmones. Tarptautinė konferencija – tai puiki scena mokiniams save parodyt ir išgirsti kitus .

Renginys baigėsi … Emocijos dar pulsuoja … Tad belieka tikėtis, kad 2022 m. konferencijos organizatoriai penktą kartą vėl pakvies į kelionę istorijos keliais sustojant kryžkelėse.

Istorijos mokytoja Lina Ulinienė