«

»

Bal
15
2021

Virtuali nuotraukų paroda „Pažink kalbos dalis“

Respublikinėje kūrybinių darbų virtualioje nuotraukų parodoje „Pažink kalbos dalis“, skirtoje Lietuvių kalbos dienoms paminėti dalyvavo Gabrielė Gumbelevičiūtė ir Aistė Sidaugaitė – 7kl, Ema Sidaugaitė – 1g kl., Karolina Kriščiūnaitė – 2g kl. Pasirinktai nuotraukai su daiktu (daiktavardžiu) reikėjo sugalvoti vieną ar daugiau veiksmažodžių sąsajų. Naujienų portale https://www.manokrastas.lt/page/virtuali-paroda virtualioje parodoje eksponuojami mergaičių darbai.
Kiekvienas jų darbas – tai kūrybiškai atskleistas lietuvių kalbos turtingumas ir vaizdingumas. Visos dalyvės gavo Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininko Audrio Antanaičio pasirašytas padėkas. Dėkojame mergaitėms už aktyvumą ir kūrybiškumą, lietuvių kalbos puoselėjimą.

Mokytojos A. Plakbarzdienė ir D. Freibergienė

Pažink kalbos dalis