Sportas

Komandiniai pasiekimai Pakruojo rajone, šalyje

2016 – 2017 m.m.
Krepšinis 3×3 (vaikinai) – 2 vieta rajone.
Krepšinis 5×5 (vaikinai) – 2 vieta rajone.
Lengvoji atletika (vaikinai) -1 vieta rajone.
Kroso estafetės 4×4 – 2 vieta rajone.
Kvadrato varžybos 5-6 kl. (berniukai) – 1 vieta rajone, 1 vieta zoninės varžybos, 2 vieta tarpzoninės.
Rajono bendrojo lavinimo mokyklų mergaičių komanda lengvosios atletikos keturkovės varžybos -3 vieta.
Rajono bendrojo lavinimo mokyklų berniukų lengvosios atletikos keturkovės varžybos – 3 vieta.
Žeimelio seniūnijos Krepšinio 3×3 Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti – 3 vieta (Žeimelio gimnazijos komanda) vaikinai.

Asmeniniai pasiekimai Pakruojo rajone, šalyje
2016-2017 m.m.
Robertas Pintulis: lengvoji atletika – 1000 m bėgimas – 1 vieta rajone.
Domantas Bružas: lengvoji atletika – rutulio stūmimas – 1 vieta rajone.
Edvinas Prociukas: lengvoji atletika – 400 m bėgimas – 1 vieta rajon.
Iveta Cibulytė: lengvoji atletika – šuolis į tolį -1 vieta rajone.
Paulina Riekumaitė:lengvoji atletika – 100 m. bėgimas – 1 vieta rajone.
Dovilė Dragūnaitė: lengvoji atletika – 100 m. bėgimas – 3 vieta rajone.
Giligeda Prociukaitė: lengvoji atletika – 1000 m bėgimas – 3 vieta rajone.

Finalinės šalies kaimo vietovių l. atletikos varžybos
Robertas Pintulis: lengvoji atletika – 1000 m bėgimas – 4 vieta (šalyje).
Paulina Riekumaitė:lengvoji atletika – 100 m bėgimas – 11 vieta (šalyje).

Komandiniai pasiekimai Pakruojo rajone, šalyje

2015 – 2016 m.m.
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų 2002 metų ir jaunesnių berniukų Kvadrato zoninėse varžybose – II vieta:
Berniukų kvadrato komanda Radviliškyje-II vieta: Vaikinų krepšinio komanda Joniškio ž. ū mokykloje – II vieta:
Rajono:
Vaikinų komanda: Žeimelio seniūnijos Kovo 11-ajai paminėti krepšinio varžybų- diplomas- III vieta;
Pakruojo raj. Žeimelio gimnazijos berniukų kvadrato komanda-II vieta;
Rajono kaimo vietovių mokyklų vaikinų gim. 1998 ir jaun. 3×3 krepšinio varžybose- I vieta;
Vaikinų komanda: rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos – III  vieta;
Rajono bendrojo lavinimo mokyklųklų lengvosios atletikos berniukų keturkovės varžybose – I- vieta;
Vaikinų komanda: rajono kaimo vietovių mokyklų  lengvoji  atletika – I vieta;
Merginų komanda: rajono BLM lengvosios  atletikos rungčių varžybose – II vieta;
Merginų komanda: rajono BLM l. atletikos 2002m ir jaun.  Keturkovės varžybose- III vieta;
Merginų komanda: rajono kaimo vietovių mokyklų l. atletikos rungčių varžybose – I vieta;

Asmeniniai pasiekimai Pakruojo rajone, šalyje
2015-2016m.m.

Egidijus Kazakevičius: Lietuvos vaikų lengvosios atletikos  200m bėgimas- V vieta.
Lukas  Stašys:  Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės I etape, 1500m bėgimas –I vieta;
Lukas Stašys:  Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės II etape, 1000m bėgimas –II vieta;
Lukas Stašys:  lengvoji atletika  III etape, 1000m bėgimas -III vieta; (šalyje)
Lukas Stašys: lengvoji  atletika ,,Aukštaitijos taurė-2015“III etape,  I vieta. (šalyje)
Bružas Domantas: lengvoji atletika- rutulio stūmimas-III vieta  (šalyje);
Burkovskis Gytis: lengvoji atletika-100 m bėgimas-II vieta (šalyje);
Pintulis Robertas: 1000 m bėgimas- IV vieta (šalyje);
Prociukas Edvinas: lengvoji atletika-400 m. bėgimas- IV vieta;
Balčiūnaitė Kamilė: lengvoji atletika-400 m. bėgimas- IV vieta.

Komandiniai pasiekimai Pakruojo rajone, šalyje

2012 – 2013 m.m.

Merginų komanda: rajoninės kaimo m-lų lengvosios atletikos varžybos (2013 ) – II vieta
Vaikinų komanda: rajoninės kaimo m-lų lengvosios atletikos (2013) – II vieta
Merginų komanda: rajoninės BLM lengvosios atletikos varžybos (2013) – II vieta
Vaikinų komanda: rajoninės bendrojo lavinimo m-lų lengvosios atletikos varžybos (2013) – II vieta
Mokyklos komanda: rajoninės BLM kroso estafečių varžybos (2013) – II vieta
Vaikinų komanda:
•    rajoninės 3×3 krepšinio varžybos (2013) – I vieta
•    zoninės 3×3 krepšinio varžybos Šiaulių rajone – III vieta
Vaikinų komanda: rajonų olimpinio festivalio zoninės krepšinio varžybos Naujojoje Akmenėje (2013) – III vieta Berniukų, gim. 1997 m. ir jaunesnių, komanda: rajoninės BLM krepšinio varžybos (2012)  -  II vieta
Vaikinų komanda: rajoninės bendrojo lavinimo mokyklų vaikinų krepšinio varžybos „Manija“ – III vieta
Merginų komanda: rajoninės bendrojo lavinimo m-lų lengvosios atletikos varžybos (2012) – II vieta

2011- 2012 m.m.

Vaikinų komanda:
•    rajoninės lengvosios atletikos varžybos – I laipsnio diplomas ir taurė
•    finalinės lengvosios atletikos varžybos Šiauliuose (2012) – I vieta
Vaikinų komanda:
•    rajoninės 3×3 krepšinio varžybos – I vieta
•     zoninės 3×3 krepšinio varžybos Joniškyje – I vieta
•    tarprajoninės 3×3 krepšinio varžybos Rokiškyje (2012) – II vieta

Asmeniniai pasiekimai Pakruojo rajone, šalyje

2012-2013m.m.

Gračiovaitė Dajana: 1000 m bėgimas – II vieta šalyje

Zamokaitė Austėja: šuolis į tolį – II vieta rajone

Vilius Čeponis: šuolis į tolį – III vieta rajone

Galiauskas Aistis: 1000m bėgimas – II vieta rajone

2011-2012 m.m.

Tamulionis Justas: lengvoji atletika-rutulio stūmimas – II vieta rajone

Rudzinskas Mažvydas: 400 m bėgimas – I vieta rajone

Čeponis Vilius: šuolis į tolį -II vieta rajone

Galiauskas Aistis: 1000 m bėgimas – I vieta rajone

Galiauskas Aistis: 1000 m bėgimas – V vieta šalyje

2010-2011m.m.

Ovidijus Maračinskas: lengvoji atletika-šuolis į tolį – I vieta rajone

Rasa Katlauskaitė:  lengvoji atletika-rutulio stūmimas – I vieta rajone

Artūras Druktenis: lengvoji atletika-100 m bėgimas – II vieta rajone

Robertas Pakalnis: lengvoji atletika-rutulio stūmimas – II vieta rajone
Ušeckaitė Gintarė: lengvoji atletika-100 m bėgimas – III vieta rajone

Zikas Tautvydas: 400 m bėgimas – III vieta rajone


 

Parašykite komentarą