Mokslas

2016-2017 mokslo metų mokinių pasiekimai

Labai gerais (10-9) pažymiais mokslo metus baigę mokiniai

1.Guževičiūtė Deimantė 6kl.
2. Kazakevičiūtė Beata 7kl.
3.Bajoriūnas Domas7kl.
4.Magee Benedict Martinas 7kl.
5.Kupčiūnaitė Laura. 8 kl.
6. Ganytė Deimantė 1g kl.
7.Butaitė Žavinta 2g kl.
8.Zubavičiūtė Monika 2gkl.
9.Stasiukaitis Edgaras 3g kl.
10.Elksnytė Eglė 4gkl.
11.Kazakevičius Justas 4g kl.

Aukštesniuoju lygiu mokslo metus baigę pradinių klasių mokiniai

1.Adomaitis Eimis 1kl.
2.Vasiliauskaitė Urtė 1kl.
3.Dragūnaitė Milda 1kl.
4.Butaitė Fausta 2kl.
5.Gurgždytė Meilė 2 kl.
6.Kupčiūnas Nedas 3kl.
7.Cibulytė Goda 4 kl.
8.Dovidonytė Elinga 4kl.
9.Eidukaitė Evelina 4 kl.

2015-2016 mokslo metų mokinių pasiekimai

2016 m. valstybinių egzaminų palyginamoji analizė

Puikiai (10 balų)  mokslo metus baigė
Kazakevičiūtė Beata 6kl.

Labai gerais (10-9) pažymiais mokslo metus baigę mokiniai

1.Guževičiūtė Deimantė   5kl.
2.Kriščiūnaitė Karolina 5kl.
3.Srelčiūnaitė Erika  6kl.
4.Bajoriūnas Domas 6kl.
5.Magee Benedict Martinas 6kl.
6.Kupčiūnaitė Laura  7kl.
7.Magee Erikas John 7kl.
8.Ganytė Deimantė  8 kl.
9.Butaitė Žavinta  1g kl.
10. Rusinaitė Kornelija  1g kl.
11. Bajoriūnas Rokas 2g kl.
12. Dumbra Airidas 2g kl.
13.Elksnytė Eglė  3g kl.
14.Kazakevičius Justas 3g kl.
15.Bulytė Agnė  4g kl.
16.Katlauskas Remigijus 4gkl.

Aukštesniuoju lygiu mokslo metus baigę pradinių klasių mokiniai

1.Butaitė Fausta 1kl.
2.Gasėnaitė Rugilė 1 kl.
3.Gurgždytė Meilė 1kl.
4.Mickeliūnaitė Gintautė 1kl.
5.Kupčiūnas Nedas 2 kl.
6.Cibulytė Goda 3kl.
7.Dovidonytė Elinga 3kl.

2014-2015 mokslo metų mokinių pasiekimai

2015 metų valstybinių egzaminų palyginamoji analizė (Egzaminų centro)

Puikiai mokslo metus baigę mokiniai

Justas Kazakevičius 2ga kl.

Labai gerai mokslo metus baigę mokiniai

Beata Kazakevičiūtė 5kl.
Domas Bajoriūnas 5kl.
Laura Kupčiūnaitė 6kl.
Markas Žilinskas 6 kl.
Erikas John Magee 6kl
Deimantė Ganytė 7 kl.
Monika Zubavičiūtė 8 kl.
Žavinta Butaitė 8 kl.
Kornelija Rusinaitė 8kl.
Edgaras Stasiukaitis 1gkl.
Rokas Bajoriūnas 1gkl.
Eglė Elksnytė 2ga kl.
Agnė Bulytė 3g kl.
Remigijus Katlauskas 3g kl.
Lukas Narsutis 4g kl.

Aukštesniuoju lygiu mokslo metus baigę mokiniai

Ugnė Dovidonytė 1kl.
Nedas Kupčiūnas 1kl.
Goda Cibulytė 2kl.
Elinga Dovidonytė 2kl.
Skaistė Dovidonytė 3kl.
Deimantė Guževičiūtė 4kl.
Karolina Kriščiūnaitė 4kl.

2013-2014 mokslo metų mokinių pasiekimai

2014 metų valstybinių egzaminų palyginamoji analizė (Egzaminų centro)

Puikiai mokslo metus baigę mokiniai

Remigijus  Katlauskas 2g kl.

Labai gerais pažymiais mokslo metus baigę mokiniai

Laura Kupčiūnaitė 5b kl.
Deimantė  Ganytė 6 kl.
Karolina Stasiukaitytė 6 kl.
Žavinta  Butaitė 7 kl.
Gabrielė Dovidonytė 7  kl.
Kornelija Rusinaitė 7  kl.
Airidas Dumbra 8 kl.
Rokas  Bajoriūnas 8 kl.
Edgaras Stasiukaitis  8 kl.
Eglė  Elksnytė 1ga kl.
Agnė  Bulytė 2g kl.
Lukas Narsutis 3g kl.

Aukštesniuoju lygiu mokslo metus baigę pradinių klasių mokiniai

Goda Cibulytė 1 kl.
Elinga Dovidonytė  1 kl.
Skaistė Dovidonytė 2 kl.
Ema Sidaugaitė 2 kl.
Deimantė Guževičiūtė 3 kl.
Karolina Kriščiūnaitė 3 kl.
Domas Bajoriūnas 4 kl.
Beata Kazakevičiūtė 4 kl.

Puikiai I pusmetį baigę mokiniai (10 balų)

Remigijus Katlauskas 10 kl.

 Labai gerais pažymiais I pusmetį baigę mokiniai (9-10 balų)

 Laura Kupčiūnaitė 5b kl.
Deimantė Ganytė 6 kl.
Žavinta  Butaitė 7 kl.
Gabrielė Dovidonytė 7  kl.
Kornelija Rusinaitė 7 kl.
Airidas Dumbra 8 kl.
Rokas Bajoriūnas 8 kl.
Edgaras Stasiukaitis 8 kl.
Eglė Elksnytė 9a kl.
Agnė Bulytė 10 kl.
Lukas Narsutis 11 kl.

2012-2013 mokslo metų mokinių pasiekimai

2013 metų valstybinių egzaminų palyginamoji analizė (egzaminų centro)

2013 metų valstybinių egzaminų palyginamoji analizė (švietimo skyriaus)

Puikiai mokslo metus baigę mokiniai

Žavinta Butaitė 6a kl.

Labai gerais pažymiais mokslo metus baigę mokiniai

Deimantė Ganytė 5 kl.

Gabrielė Dovidonytė 6a kl.

Kornelija Rusinaitė 6a kl.

Deimantas Dovidonis 6a kl.

Monika Zubavičiūtė 6a kl.

Kornelija Litvinskaitė 6b kl.

Airidas Dumbra 7 kl.

Edgaras Stasiukaitis 7 kl.

Rokas Bajoriūnas 7 kl.

Eglė Elksnytė 8a kl.

Remigijus Katlauskas 9 kl.

Agnė Bulytė 9 kl.

Lukas Narsutis 10 kl.

Labai gerais pažymiais pirmąjį pusmetį baigę mokiniai

Žavinta Butaitė 6a kl.

Gabrielė Dovidonytė 6a kl.

Kornelija Rusinaitė 6a kl.

Monika Zubavičiūtė 6a kl.

Kornelija Litvinskaitė 6b kl.

Airidas Dumbra 7 kl.

Eglė Elksnytė 8a kl.

Remigijus Katlauskas 9 kl.

2012 metų valstybinių egzaminų palyginamoji analizė

2011-2012 mokslo metų mokinių pasiekimai

Labai gerais pažymiais mokslo metus baigę mokiniai

Ž.Butaitė 5a kl.

G.Davidonytė 5a kl.

K.Rusinaitė 5a kl.

O.Usonytė 5a kl.

M.Zubavičiūtė 5a kl.

K.Litvinskaitė 5b kl.

R.Bajoriūnas 6 kl.

E.Stasiukaitis 6 kl.

A.Kiudelis 7a kl.

E.Elksnytė 7a kl.

A.Bulytė 8 kl.

R.Katlauskas 8 kl.

Š.Bernotaitė 12 kl.

K.Chainauskas 12 kl.

 2011 metų valstybinių egzaminų palyginamoji analizė

2010-2011 mokslo metų mokinių pasiekimai

Labai gerais pažymiais mokslo metus baigę mokiniai

Alvydas Kiudelis 6kl.

Agnė Bulytė 7kl.

Remigijus Katlauskas 7kl.

Kastytis Chainauskas 11kl.

Karolina Magelinskaitė 12kl.

2009-2010 mokslo metų mokinių pasiekimai

Labai gerais pažymiais mokslo metus baigę mokiniai

Živilė Sinkevičiūtė 8 kl.

Laura Aleksonytė 9 kl.

Šarūnė Bermotaitė 10 kl.

Kastytis Chainauskas 10 kl.

Karolina Magelinskaitė 11 kl.

Kristina Gribaitė 12 kl.

Julija Zapalskytė 12 kl.

Parašykite komentarą